KATEGORIE
RYCHLÝ KONTAKT

Každý "problém" má řešení, zkusme najít cestu, zavolejte

Tel.: +420 606 830 355

Volejte kdykoli od 8:00 - 20:00 hod.

AKTUALITY

Právě jsme pro Vás spustili tento nový web.

Informace budeme doplňovat. Děkujeme za Vaši přízeň.

VAŠE DOTAZY

Potřebujete s něčím poradit?

Chcete se na něco zeptat?

... tak nám neváhejte napsat!

AKCE A NOVINKY NA EMAIL

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

  Celkem hlasů: 0
  POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ:

  TOPlist

  Automatická kresba

  „Když kreslíš hodně věcí se dozvíš,

  když se ztišíš, ucítíš,

  jak jsou si všichni bližší,

  když vnímáš ten pocit,

  přeješ si, aby každý procit.“

  Automatickou kresbou dochází ke ztišení a splynutí se svým vnitřním já. Automatickou kresbou lze vykreslit jakýkoli negativní či pozitivní pocit. Tím negativním se zbavujeme té negativní složky v nás a dochází k navození příjemného pocitu z vykreslení situace. Automatická kresba také přispívá k lepší komunikaci s okolním světem a námi. Více nás to vede k tomu, abychom byli ve ztišení sami se sebou. Kresba velmi pomáhá dětem, které mohou touto cestou vykreslit své vnitřní pocity, o kterých mnohdy neví okolní svět ani jejich blízcí. Dětem, jež jsou hyperaktivní lze pomoci ke zklidnění a soustředění mysli.

  Když jsem začala s automatickou kresbou, ani jsem netušila jaký „poklad“ je možno prostřednictvím této činnosti získat a jaké pocity člověk může vnímat. S automatickou kresbou jsem se seznámila prostřednictvím jednoho z mnoha seminářů, které pořádala paní Eva Suttnerová.

  Chvíle, kdy trávím sama se sebou, vyjadřují pro mne klid a mír na duši. Obrázky, které kreslím jsou velmi intenzivně ztvárněny, jejich náboj má přinést porozumění dané situaci a sama sobě (přijato automatickým písmem). K jednotlivým obrázkům přicházejí sdělení, která jsou v podobě veršů.

  S obrázky můžete pracovat denně . Položte otázku, zamíchejte si je a levou rukou vytáhněte. Obrázek, který vás osloví, si můžete zarámovat, či nechat na místě, kde s ním přijdete nejvíce do kontaktu. Pokud vás tato metoda zaujala, budu velmi ráda když mě oslovíte a já nakreslím obrázek spolu se sdělením, které pro vás nebo danou situaci přijdou a pomohou k uvědomění.

  Pomocí automatické kresby je možnost vykreslit vše, co je v nás ukryto a co je třeba vyzvednout na povrch a seznámit se s tím co nás tíží a svazuje, abychom mohli svobodně postupovat v další cestě s novým poznáním.

  Tím, že sebe vnímáme jako celistvou bytost a dokážeme se podívat i na ty věci, které nás trápí můžeme pocítit novou možnost svobodně a zhluboka dýchat. Každý krok, kterým se budeme sami se sebou seznamovat, nás může dovést k poznání, jak je důležité mít se rád. Skutečná láska skutečně spočívá v tom jak se máme rádi.

  Souhrnně obrázky a sdělení vyšli ve sbírce s názvem Pohlazení, která byla vydána a kterou si můžete zakoupit, formou objednávky na www.hanakornerova.cz cena za knihu pohlazení je 149,-Kč ukázky z této knihy jsou na těchto webových stránkách pod odkazem automatické písmo.

  S přáním hezkých dnů

  hk