KATEGORIE
RYCHLÝ KONTAKT

Každý "problém" má řešení, zkusme najít cestu, zavolejte

Tel.: +420 606 830 355

Volejte kdykoli od 8:00 - 20:00 hod.

AKTUALITY

Právě jsme pro Vás spustili tento nový web.

Informace budeme doplňovat. Děkujeme za Vaši přízeň.

VAŠE DOTAZY

Potřebujete s něčím poradit?

Chcete se na něco zeptat?

... tak nám neváhejte napsat!

AKCE A NOVINKY NA EMAIL

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

  Celkem hlasů: 0
  POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ:

  TOPlist

  Numerologie

  "Čísla projdou naším životem
  a stanou se každodenním bonmotem,
  s jejich vibracemi životem jdeme,
  jsme tu sami za sebe a o svém životě rozhodujeme."

  Mně pomáhají čísla v životě pochopit jednotlivé vibrace, které s sebou nesou, a pochopit jejich význam pro každodenní život.

  Velmi důležité jsou narozeniny každého z nás, neboť v sobě nesou datum našeho narození. Každý z nás by měl vnímat věci, které se mu kolem jeho narozenin dějí. Od našich narozenin nám začíná rok (tedy od narozenin do narozenin) pod vibrací určitého čísla (1-9), která v sobě nesou energii těchto čísel. Z toho můžeme rozpoznat, co nám jednotlivé roky přinesou, na co se zaměřit, co pochopit, abychom jsme se v budoucnu naučili na tyto situace nahlížet z jiného úhlu pohledu a věřit svým rozhodnutím.

  Půl roku po našich narozeninách nám je dán větší energetický potenciál k řešení různých životních situací a k jejich dokončení.

  Numerologie nám pomáhá lépe poznat sama sebe a zároveň naše blízké. V datu narození jsou zakódovány vlohy, které jsou nám dány, tedy s jakými se rodíme a co bychom měli během života rozvinout a naučit se. Pokud není například dostatečně rozvinuta rovina energie, nemohou po nás ostatní chtít, abychom se sportu věnovali vrcholově, ale naopak abychom se sportu věnovali pro radost a zdraví našeho fyzického těla a klidu mysli. Mnoho rodičů tak může lépe pochopit, k čemu mají jejich děti vrozené dispozice, a to v dětech podpořit a dále rozvinout to pro co mají předpoklad.

  V každodenním životě nám čísla mohou pomoci při řešení finančních, zdravotních, či partnerských vztahů, nebo při koupi jakékoliv věci trvalé hodnoty. Je toho mnohem více a čísla nám mohou odkrýt bezpočet rovin.

  Myslím, že je nám dáno do života spousta pomocných věd a metod, kterými si můžeme zpříjemnit života a pochopit lépe do hloubky sami sebe a své konání.

  Pokud se chcete také o sobě něco dozvědět a popovídat o životě budu se na Vás těšit.

  S přáním hezkých dnů

  Hanka